Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.vejirkladno.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571
VÁŽENÍ RODIČE | Vějíř Kladno
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.vejirkladno.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

VÁŽENÍ RODIČE

 

Kdy jít s dítětem k zápisu

Pár slov pro rodiče

Organizace VĚJÍŘ KLADNO připravuje pro budoucí kladenské prvňáčky předškolní program, který by je měl co nejúčinněji připravit na školní docházku, ale i vstup do běžné školky. Tato příprava je zdarma, dítě má k dispozici všechny potřebné pomůcky, navíc při pravidelné docházce a aktivním zapojení získá před nástupem do ZŠ bonus v podobě školní tašky a vybavení do 1. třídy podle pokynů jeho budoucího třídního učitele.

Obsahem každodenní, převážně dopolední výuky bude hudební, výtvarná, pracovní i tělesná výchova, vytváření kulturně sociálních a hygienických návyků a rozumová výchova, děti se budou účastnit i nejrůznějších výletů a exkurzí a volnočasových aktivit. Program vede učitel s asistentkami, které děti mohou doprovázet na cestě do a ze školy.

Program je vhodný pro děti schopné pobytu v kolektivu bez rodičů, schopné se samostatně obléci, najíst a použít toaletu, tj. cca od 3 – 4 let věku.

Celé rodině bude k dispozici sociální pracovnice, která bude nápomocna při řešení problémů, které by mohly bránit budoucí školní úspěšnosti, a další odborníci, se kterými organizace spolupracuje.

Pokud uvažujete o zařazení do tohoto programu, prosíme, vyplňte níže připojený dotazník, který můžete zpět poslat na naši mailovou adresu nebo po vytištění doručit do sídla našeho spolku v Rooseveltově ulici nebo do naší třídy, která sídlí v Hajnově ul. 178 v Kladně. Můžete nás kontaktovat také telefonicky. Naše zástupkyně Vám pak podá podrobnější informace.

Velice děkujeme, že svým dětem dáte šanci na lepší uplatnění a těšíme se na spolupráci.

TUTO PŘIHLÁŠKU MŮŽETE POUŽÍT I PRO PŘIHLÁŠENÍ DÍTĚTE OD 3 LET DO DĚTSKÉ SKUPINY.